• آخرین مطالب
 • گزارش
  شفاف‌سازی وضعیت تابلو‌های معاملاتی بازار پایه
  شفاف‌سازی وضعیت تابلو‌های معاملاتی بازار پایه

  به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فرابورس ایران، مدیر عملیات بازار‌های خارج از بورس ، فرابورس ایران در ...

  مقررات صنایع کوچک و متوسط برای ورود به بازار سرمایه اصلاح می شود
  مقررات صنایع کوچک و متوسط برای ورود به بازار سرمایه اصلاح می شود

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بازار سرمایه، امیر هامونی اظهار کرد: در زمینه اصلاح مقررات بازار شرکت‌های کوچک و متوسط ...

  سهام آسیایی اندکی رشد کرد
  سهام آسیایی اندکی رشد کرد

  به گزارش خبرنگار مهر به نقل از رویترز، روز دوشنبه، در حالی که با حال‌وهوای محتاط بازارها، سرمایه‌گذاران منتظر هستند اقتصادهای ...

  بورس، بهترین شکل اقتصاد مردمی
  بورس، بهترین شکل اقتصاد مردمی

  همایون دارابی کارشناس اقتصادی، در گفت وگو با خبرنگار بورس، بانک و بیمه گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، معتقد است که ...

  راه اندازی سررسید جدید در قرارداد آپشن زعفران
  راه اندازی سررسید جدید در قرارداد آپشن زعفران

  به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از بورس کالا، در این اطلاعیه آمده است؛ مطابق با بند ۱۸ مشخصات ...

  رشد شاخص بورس به مدد نفتی‌ها
  رشد شاخص بورس به مدد نفتی‌ها

  به گزارش ایسنا، امروز شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران ۲۱۳۰  واحد رشد کرد و به رقم ...

  امکان خرید برق در بورس انرژی فراهم شد
  امکان خرید برق در بورس انرژی فراهم شد

  او تاکید کرد: این معاملات مزیت زیادی برای نیروگاه‌ها به همراه دارد به طوری که این نیروگاه‌ها از ۱۰ درصد معافیت ...

 • موضوع : اخبار مهاجرت, کانادا تاریخ : ۲۵ تیر ۱۳۹۸ شماره خبر : 51

  رتبه بندی ۳ دانشگاه کانادایی در میان بهترین دانشگاه‌های جدید جهان

  رتبه بندی ۳ دانشگاه کانادایی در میان بهترین دانشگاه‌های جدید جهان شاید وقتی صحبت از دانشگاه‌های کانادا می‌شود، اغلب به یاد ساختمان‌های سنگی قدیمی با محوطه‌های بزرگی که در حدود یکصد سال قدمت دارند بیفتید. با این حال با پیشرفت و گسترش مداوم این کشور، چندین دانشگاه جدید در طول ۵۰ سال اخیر در سراسر […]

  رتبه بندی ۳ دانشگاه کانادایی در میان بهترین دانشگاه‌های جدید جهان

  شاید وقتی صحبت از دانشگاه‌های کانادا می‌شود، اغلب به یاد ساختمان‌های سنگی قدیمی با محوطه‌های بزرگی که در حدود یکصد سال قدمت دارند بیفتید. با این حال با پیشرفت و گسترش مداوم این کشور، چندین دانشگاه جدید در طول ۵۰ سال اخیر در سراسر کانادا ایجاد شده‌اند در واقع برخی از این دانشگاه‌های کانادا به قدری برجسته هستند که در میان دانشگاه‌های تازه تاسیس، جزو رتبه‌های برتر جهانی قرار گرفته‌اند.

   

  رتبه بندی دانشگاه‌های تازه تاسیس در سال ۲۰۱۹ که توسط سیستم Times Higher Education اجرا گردیده است، شامل ۳۵۱ دانشگاه در سراسر جهان می‌باشد که نهایتا طی ۵۰ سال اخیر راه اندازی شده‌اند و بر اساس عوامل مختلفی نظیر درآمد، تحقیق و تدریس طبقه بندی شده‌اند.

   

  از طریق این سیستم رتبه ‌بندی، آن‌ها توانستند مشخص کنند که کدام یک از دانشگاه‌های جدید جز بهترین‌ها هستند. در این میان سه دانشگاه کانادایی نیز بخشی از این رده‌ بندی بودند.

   

  یکی از دانشگاه‌های کانادا که بالاترین رتبه را در این رده بندی کسب نمود، دانشگاه کنکوردیا است که در شهر مونترال واقع در استان کبک قرار دارد. این دانشگاه در آگوست ۱۹۷۴ تأسیس شد و تنها ۴۵ سال از زمان تشکیل آن می‌گذرد.

   

  دانشگاه کنکوردیا در صدر ۵۰ درصد از تمامی دانشگاه‌های حاضر در این رده ‌بندی قرار دارد و یکی از بهترین‌ها در رده ۱۰۰ تا ۱۵۰ می‌باشد.

   

  دانشگاه رجینا به عنوان دومین دانشگاه برتر و جدید کانادا و در دسته‌ی ۱۵۱ تا ۲۰۰ قرار گرفت. یکی از دلایلی که دانشگاه رجینا به عنوان یکی از بهترین دانشگاه‌های دنیا در نظر گرفته می‌شود این است که مزایای متفاوتی را به دانشجویان ارائه می‌دهد و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا در طول دوران تحصیلشان با برخی از موسسات همکاری کنند.

   

  در رده‌ی سوم نیز دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالی (Northern British Columbia) قرار گرفت و به عنوان یکی از بهترین دانشگاه‌های جهان شناخته شد. این دانشگاه با افتخار به پژوهش‌ها و تحقیقات فشرده، در رده‌ی ۲۰۱ تا ۲۵۰ این رده بندی قرار گرفت.

   

  همچنین دانشگاه Northern British Columbia در میان سه دانشگاه برتر کوچک کانادا قرار دارد و به عنوان یکی از پنجاه دانشگاه برتر کانادا در نظر گرفته می‌‌شود.

   

  در حالی که دانشگاه‌های کانادایی در میان این رتبه بندی قرار داشتند، اما متاسفانه به جایگاه سه دانشگاه جدید برتر در کل دنیا دست نیافتند.

   

  دانشگاه علوم و تکنولوژی هنگ کنگ (Hong Kong University of Science and Technology)  در رتبه‌ی اول، دانشگاه École Polytechnique Fédérale de Lausanne در سوئيس در رتبه‌ی دوم و دانشگاه تکنولوژی Nanyang در سنگاپور در رتبه‌ی سوم جهانی قرار گرفتند.

  با توجه به سیستم رتبه بندی Times Higher Education، دانشگاه تورنتو به عنوان بهترین دانشگاه در کانادا و بیست و یکمین دانشگاه در جهان رتبه بندی شد.

     

  یک پاسخ بگزارید


  © کليه حقوق این سایت برای nanoida محفوظ می باشد