• آخرین مطالب
 • گزارش
  شفاف‌سازی وضعیت تابلو‌های معاملاتی بازار پایه
  شفاف‌سازی وضعیت تابلو‌های معاملاتی بازار پایه

  به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فرابورس ایران، مدیر عملیات بازار‌های خارج از بورس ، فرابورس ایران در ...

  مقررات صنایع کوچک و متوسط برای ورود به بازار سرمایه اصلاح می شود
  مقررات صنایع کوچک و متوسط برای ورود به بازار سرمایه اصلاح می شود

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بازار سرمایه، امیر هامونی اظهار کرد: در زمینه اصلاح مقررات بازار شرکت‌های کوچک و متوسط ...

  سهام آسیایی اندکی رشد کرد
  سهام آسیایی اندکی رشد کرد

  به گزارش خبرنگار مهر به نقل از رویترز، روز دوشنبه، در حالی که با حال‌وهوای محتاط بازارها، سرمایه‌گذاران منتظر هستند اقتصادهای ...

  بورس، بهترین شکل اقتصاد مردمی
  بورس، بهترین شکل اقتصاد مردمی

  همایون دارابی کارشناس اقتصادی، در گفت وگو با خبرنگار بورس، بانک و بیمه گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، معتقد است که ...

  راه اندازی سررسید جدید در قرارداد آپشن زعفران
  راه اندازی سررسید جدید در قرارداد آپشن زعفران

  به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از بورس کالا، در این اطلاعیه آمده است؛ مطابق با بند ۱۸ مشخصات ...

  رشد شاخص بورس به مدد نفتی‌ها
  رشد شاخص بورس به مدد نفتی‌ها

  به گزارش ایسنا، امروز شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران ۲۱۳۰  واحد رشد کرد و به رقم ...

  امکان خرید برق در بورس انرژی فراهم شد
  امکان خرید برق در بورس انرژی فراهم شد

  او تاکید کرد: این معاملات مزیت زیادی برای نیروگاه‌ها به همراه دارد به طوری که این نیروگاه‌ها از ۱۰ درصد معافیت ...

 • موضوع : اخبار مهاجرت تاریخ : ۱۱ دی ۱۳۹۹ شماره خبر : 216

  طراحی لوگو حرفه ای متمایز از رقبا

  طراحی لوگو چیست؟ در اصل ، یک لوگو نمادی است که به مردم نسبت به آن سرویس ، محصول یا هر خروجی که شما آن را ارائه می دهید اطلاع کسب می کنند. یک لوگو می تواند شامل تصاویر ، متن ها ، اشکال یا ترکیبی از همه آنها باشد.اما این بدان معنا نیست که هر نوع […]

  طراحی لوگو چیست؟

  در اصل ، یک لوگو نمادی است که به مردم نسبت به آن سرویس ، محصول یا هر خروجی که شما آن را ارائه می دهید اطلاع کسب می کنند. یک لوگو می تواند شامل تصاویر ، متن ها ، اشکال یا ترکیبی از همه آنها باشد.اما این بدان معنا نیست که هر نوع ترکیب یا شکل یا حروف در یک طراحی لوگوی حرفه ای در نظر گرفته شوند.

  ما در خدمات طراحی لوگو می دانیم چه تفاوتی با داشتن یک لوگو و داشتن یک نوع منحصر به فرد از لوگو وجود دارد. و چگونه یک لوگو و آرم خوب می تواند شرکت شما را ارتقا بخشد ، و رابطه ای بین شما و مشتریان برقرار کند ، و چگونه یک طراحی لوگو ضعیف باعث می شود چهره برند شما را خراب کند.

  طراحی لوگو مهمترین مرحله استراتژیک در ایجاد ، ارتقاء و شکل گیری یک تصویر بصری منحصر به فرد از یک شرکت است. آرم شرکت یک شناسه اصلی برند است که اثربخشی ، شناخت و به یاد ماندن یک شرکت ، محصول یا خدمات را تعیین می کند. لوگو یک تصویر گرافیکی منحصر به فرد یا یک نام تجاری شرکت ، تجسم تصویر بصری از شرکت است. لوگو شامل مؤلفه های زیر است:

  تایپوگرافی نام تجاری شرکت ، راه حل گرافیک بصری و انتخاب رنگ سازمانی ؛ که تمامی موارد ذکر شده منعکس کننده استراتژی شرکت با استفاده از یک سیستم گرافیکی واحد است.

  یک طراحی لوگو حرفه ای ، به راحتی قابل تشخیص است و برند را حرفه ای جلوه خواهد داد، طراحی لوگو موثر نقش مهمی را به عنوان شناسه اصلی کیفیت و اعتماد برای یک مصرف کننده بازی می کند، و یک بوگو حرفه ای به انتخاب فوری یک برند در بین انواع برندهای رقبا کمک می کند.طراحی لوگو قدم اول در ایجاد یک سیستم ارتباط بصری برای یک برند و مخاطبان هدف آن است.

   

   

   

  طراحی لوگو

  طراحی لوگو برای شخصی سازی و شناسایی هرچه بیشتر برند ساخته شده است و یک تصویر یا مارک منحصر به فرد از نام شرکت است. این آرم حاوی نام تجاری است و کل استراتژی آن را از طریق یک سیستم گرافیکی منعکس می کند که در تمام هویت سازمانی رسانه ها وجود دارد و شامل گرافیک ، تایپوگرافی و یک راه حل رنگی واحد است. طراحی لوگو از نظر اهمیت و دنباله مراحل برای ایجاد یک سیستم جامع و یکپارچه ارتباط بصری بین یک برند و یک مصرف کننده از اولین موارد است که باید نسبت به آن دقت کافی را داشت. در بین ده ها رقبای که به راحتی قابل تشخیص است ، طراحی لوگو خوب شناسه مصرف کننده است که به انتخاب یک برند در عرض چند ثانیه کمک می کند. یکی از خدمات آژانس طراحی گوهران توسعه و طراحی لوگو هایی حرفه ای و موثر است. خدمات طراحی لوگو در کرج برا تمامی مشاغل پیشرو در بازار ایران و همچنین شهر کرج ارائه می شود.

   

  خدمات طراحی لوگو در کرج

  ما به عنوان یک آژانس خدمات دیجیتال مارکتینگ یکپارچه با ارائه راه حل های ممتاز و ابتکاری؛ می دانیم که طراحی لوگو در کرج بصورت حرفه ای و موثر ، هسته ای برای برندسازی و موقعیت یابی در بازار پر رقابت است.
  در گوهران ، ما یک استراتژی کامل را برای تجسم مفاهیم شما که با چیدمان های باکیفیت و ترکیب با طرح های خلاقانه ارائه می شوند ، ارائه می دهیم.ما از همه به موارد مهم در بازاریابی آگاه هستیم . بنابراین ، تیم ما به شما کمک می کند تا آنچه را که شرکت شما به طور واقعی به عنوان مناسب برای نوع تجارت و مخاطبان خود لازم دارد ، بدست آورید.

     

  یک پاسخ بگزارید


  © کليه حقوق این سایت برای nanoida محفوظ می باشد